Grid

A klases biroju ēka “Mežaparka Birojs”

Komercplatības

Mežaparks, Rīga

Iznomā birojus un veikalu telpas

„Mežaparka birojs” ir mūsdienīga un ilgtspējīga A klases biroju ēka, daļa no unikāla nekustamo īpašumu attīstības koncepta „Mežaparka Rezidences”. Biroju noma „Mežaparka Rezidences” kompleksā sniedz nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju, vienlaikus atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Biroju ēkas autors ir arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti) un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā, saglabājot Mežaparka tik raksturīgo mazstāvu apbūvi un privātumu.
Pārdomātais ēkas plānojums, atbilstoši nomnieku biznesa vajadzībām, nodrošina pielāgojamas biroju platības no 200 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā. Ēkas pirmais stāvs īpaši piemērots vairākām komercplatībām, piem., nelieliem veikaliem sākot no 38 m² vai restorāna izveidei ar iespēju izbūvēt atvērtu āra terasi.

Birojam ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu un auto, plaša pazemes un virszemes autostāvvieta, elektromobiļu uzlādes stacija, velosipēdu novietne. Ēkas apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.