Grid

A klases biroju ēka “Mežaparka Birojs”

Komercplatības

Mežaparks, Rīga

Iznomā birojus
Armands Plaudis

Armands Plaudis

Projekta attīstības direktors

29209007

armands.plaudis@domuss.lv

marker Ķelnes iela 1, Rīga

5065 m2

Kopējā zemes platība

5556 m²

Apbūves platība

3266 m2

Iznomājamā platība

A

Energoefektivitātes klase

3 + pazemes līmenis

Stāvu skaits

52 pazemes, 38 virszemes

Autostāvvietas

A

Biroju klase

Nodots ekspluatācijā

Statuss

„Mežaparka birojs” ir mūsdienīga un ilgtspējīga A klases biroju ēka, daļa no unikāla nekustamo īpašumu attīstības koncepta „Mežaparka Rezidences”. Biroju noma „Mežaparka Rezidences” kompleksā sniedz nomniekiem iespēju izbaudīt Mežaparka harmoniju, vienlaikus atrodoties vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.
Biroju ēkas autors ir arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti) un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā, saglabājot Mežaparka tik raksturīgo mazstāvu apbūvi un privātumu.
Pārdomātais ēkas plānojums, atbilstoši nomnieku biznesa vajadzībām, nodrošina pielāgojamas biroju platības no 200 m² līdz pat 1100 m² vienā stāvā. Ēkas pirmais stāvs īpaši piemērots vairākām komercplatībām, piem., nelieliem veikaliem sākot no 38 m² vai restorāna izveidei ar iespēju izbūvēt atvērtu āra terasi.

Birojam ir ērta piekļuve ar sabiedrisko transportu un auto, plaša pazemes un virszemes autostāvvieta, elektromobiļu uzlādes stacija, velosipēdu novietne. Ēkas apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.