Grid

Biroju ēkas Rīgā projektā Mežaparka Biroji

Komercplatības

Mežaparks, Rīga

Tehniskais projekts

Biroja ēkas Rīgā projektā “Mežaparka Rezidences” ir unikāls nekustamo īpašumu attīstības koncepts, kuras autors ir arhitekts Andris Kronbergs (ARHIS) un kura izstrādē piedalījušies vairāki godalgoti Latvijas un ārvalstu arhitekti. Šis projekts izceļas ne tikai ar kvalitatīviem privātās apbūves projektiem, bet arī ar biroju un komerctelpu telpu kompleksa izveidi “Mežaparka Biroji”.
Biroju ēkas kompleksu izstrādā arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti), to veido četri apjomi, un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā. Daļa “Mežaparka Biroji” platību paredzētas veikaliem un biroju telpām, savukārt, darbinieku un viesu ērtībām tiek izstrādāta koncepcija fitnesa, SPA centra un restorāna izveidei. Biroja ēku iekštelpās liela uzmanība pievērsta vides dizainam, būs iekārtota strūklaka, plašas terases un galerijas. Arī apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

Kompleksa 1. stāvā iespējams izbūvēt atvērtu terasi. Otrais stāvs veidots kā fleksibla telpa efektīvai biroju plānošanai un dienasgaismas nodrošināšanai. Trešajā stāvā būs pieejamas konferenču telpas un izīrējamas platības. Pagrabstāvā ir autostāvvietas un velosipēdu novietne.