Grid
Komercplatības

Mežaparka Biroji

Mežaparks, Rīga

Tehniskais projekts

Projekts “Mežaparka Rezidences”, kura koncepcijas autors ir arhitekts Andris Kronbergs (ARHIS) un kura izstrādē piedalījušies vairāki godalgoti Latvijas un ārvalstu arhitekti, iezīmējas ne tikai ar kvalitatīviem privātās apbūves projektiem, bet arī ar biroju un tirdzniecības telpu kompleksa izveidi.
Kompleksu izstrādā arhitekts Gatis Didrihsons (Didrihsons arhitekti), to veido četri apjomi, un arhitektūra veidota tā, lai iekļautos kopējā “Mežaparka Rezidenču” konceptā. Daļa platību paredzētas veikaliem un birojiem. “Mežaparka Rezidenču” iedzīvotāju un viesu ērtībām tiek izstrādāta koncepcija fitnesa un SPA centra, kā arī restorāna izveidei. Iekštelpās liela uzmanība pievērsta vides dizainam, būs iekārtota strūklaka, plašas terases un galerijas. Arī apkārtējā teritorija ir veidota kā labiekārtots apzaļumots parks.

Kompleksa 1. stāvā iespējams izbūvēt atvērtu terasi. Otrais stāvs veidots kā fleksibla telpa efektīvai biroju plānošanai un dienasgaismas nodrošināšanai. Trešajā stāvā būs pieejamas konferenču telpas un izīrējamas platības. Pagrabstāvā ir autostāvvietas un velosipēdu novietne.

Privātuma politika

Esmu iepazinies(-usies) ar Privātuma politiku un tās noteikumiem