'Mežaparka Rezidences', Rīga KarteAizvērt karti

Izdrukāt

www.mezaparks.lv

Elitāras rezidences vienā no senākajām dārzu pilsētām Eiropā!

Galvenie rādītāji

Teritorija – 31 ha
Zemes gabali – sākot no 1200 m2
Apbūve - elitāras villas, dvīņu mājas un rindu mājas, dzīvokļi mazstāvu ēkās.


Pašreizējās aktivitātes


Ir uzsākta teritorijas infrastruktūras izbūve un ēku projektēšana. Pabeigta 1.kārtas ielas un inženierkomunikācijas tīklu (vājstrāvas, gāze, ūdens, elektrība, kanalizācija) izbūve. 2016. gada pavasarī iecerēts sākt villu celtniecību.

Īpašumu rezervācija ir sākusies.


PROJEKTA APRAKSTS

“Mežaparka Rezidences” ir villu komplekss Rīgas elitārākajā un kultūras tradīcijām bagātajā rajonā – Mežaparkā. Tā ir ekskluzīva iespēja iegādāties individuālu villu projektu, dvīņu villu, rindu māju vai dzīvokli mazstāvu mājā ar plašu apzaļumotu pagalmu zemes platībā līdz pat 1 hektāram un vairāk.

Dzīvojamo ēku projekts atrodas Mežaparkā (pie Kokneses prospekta, starp Ķīšezera ielu un Gustava Zemgala gatvi), kas tiek uzskatīts par prestižāko Rīgas daļu – pārsvarā privātmāju rajons, ar mežu, parku un pastaigu vietām, sportošanas iespējām, ezeru, tīru gaisu, mieru un klusumu – tas viss tik netālu no pilsētas centra un Vecāķu pludmales, taču vienlaikus prom no Rīgas burzmas un sastrēgumiem.

Iespēja izvēlēties mājokli projektā ar jaunu infrastruktūru, dažāda lieluma zemesgabaliem un modernu, energoefektīvu apbūvi. Dzīvojamo ēku ansambli lielākoties veidos villas uz zemesgabaliem sākot ar 1200 m2. Apbūve tiek projektēta mūsdienīgās arhitektūras formās ar tai raksturīgo vieglumu un atvērtību pret ārtelpu, taču vienlaikus arī ar respektu un tik zināmām atsaucēm uz vēsturiskā Mežaparka ēku stiliem.

Projekta pirmajā kārtā plānots izbūvēt mājokļus aptuveni 50 ģimenēm. Kopumā projektā paredzēts izbūvēt mājvietas ap 200 ģimenēm.

Par iegādi un projektu interesēties:
Tālrunis:+ 371 28 66 00 33
Rakstīt e-pastu: oksana@nchriga.lv