'Felicity Apartments', E.Birznieka-Upīša 13, Rīga KarteAizvērt karti

Izdrukāt

Dzīvokļu ēka "Felicity Apartments" ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM.

www.felicityapartments.lv

GALVENIE RĀDĪTĀJI

Kopējā zemes platība – 2 260 m²
Kopējā izbūvējamā platība – 9 879 m², t.sk. pazemes autostāvvieta
Stāvu skaits – 7
Dzīvokļu skaits – 62
Pazemes autostāvvietu skaits – 49
Noliktavas telpu skaits - 18
Komerctelpas - ēkas 1.stāvā


Pašreizējās aktivitātes

Ēka nodota ekspluatācijā 2015.gada septembrī. Norit dzīvokļu pārdošana.


PROJEKTA
APRAKSTS

Dzīvokļu ēkas projekts  E.Birznieka-Upīša ielā 13 atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, parku tuvumā, vien pāris minūšu gājiena attālumā no Vecrīgas. Blakus atrodas mājīgas kafejnīcas un restorāni, teātri un kino. Pavisam netālu ir izsmalcināts tirdzniecības centrs "Stockman", Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija un starptautiskā autoosta.

Piedāvāto vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platības ir no 35  līdz 101 m2. Dzīvokļu pilnībā atbilst atbilst mūsdienu funkcionālajām prasībām un ir izstrādāti ar pārdomātu un racionālu plānojumu. Pircējiem tiks piedāvāts iegādāties mājokļus ar pilnu iekšējo apdari.

Lielākai daļai dzīvokļu ir franču balkoni, bet dzīvokļiem augšējos stāvos terases ar skaistu skatu uz pilsētas torņiem. Savukārt trīs pirmā stāva dzīvokļos būs unikāla iespēja Rīgas centrā - plašas dārza terases ar privātu piemājas teritoriju. Katrā dzīvoklī ir savs ūdens un siltuma skaitītājs, kuru rādījumus apsaimniekotājs var nolasīt attālināti.

Ēkā būs trīs plašas kāpņu telpas ar ieeju gan no Upīša pasāžas, gan no pagalma. Kāpņu telpās būs ierīkoti augstākās energoefektivitātes lifti, savukārt pazemē: autostāvvieta, sadzīves mantu noliktavas. Iebraukšana autostāvvietā ir caur slēdzamiem automātiskajiem vārtiem, kurus automašīnas vadītājs var kontrolēt ar tālvadības pulti. Iedzīvotāju ērtībām tiks izbūvēta slēgta velosipēdu novietne un bērnu ratiņu telpa.

Nama romantiskais pagalms – vēsturiskā Upīša pasāžas eja tiks labiekārtota, apgaismota un apzaļumota. Ēkas teritorijā paredzēts bērnu rotaļu laukums.


ILGTSPĒJĪBA UN SOCIĀLĀ ATBILDĪBA

Dzīvokļu ēka "Felicity Apartments" ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM.

BREEAM (British Research Establishment Environmental Assessment Method) ir pasaulē visbiežāk lietotā metode, ar kuru tiek vērtētas un sertificētas ilgstpējīgi uzbūvētas ēkas.

Dzīvokļiem šādās ēkās ir:
- zemākas ekspluatācijas izmaksas,
- veselīgāks un komfortablāks ēkas iekšējais klimats;
- augstāka īpašuma vērtība un likviditāte.

 

Par dzīvokļu un komercplatību iegādi projektā interesēties:
Tālrunis:+ 371 28 66 00 33
Rakstīt e-pastu: oksana@nchriga.lv